Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskolában megrendezett I. Zselici Tavaszi Művészeti Fesztivál

Kedves Szülők, Gyerekek!

Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskolában 2023. május 15-én, az I. Zselici Tavaszi Művészeti Fesztivál keretében megrendezett tanulmányi versenyen remekeltek tanulóink.

A pécsi, magyarmecskei iskolákon túl a környék iskolái mind részt vettek ezen a nívós megmérettetésen.

Keszi Mia mesemondásból kiemelt arany eredménnyel szerepelt, továbbá iparművészet/ tárgykészítés kategóriában arany oklevelet kapott. (1. helyezés.)

Vránics Hanna képzőművészet kategóriájában külön díjban részesült, iparművészetből ezüst oklevelet kapott. (2. helyezés.)

Hajas Virág tanítványunk a 6. osztályból szintén arany oklevelet kapott. (1. helyezett lett.)

Mindekire igazán büszkék vagyunk!

Őszintén gratulálunk tanulóink kiváló eredményeikhez!